Další zábavní a tematické portály

 

BungeeJumps.cz

Na webových stránkách naleznete přehledně informace spojené s bungee jumpingem a souvisejícími adrenalinovými sporty. K dispozici jsou zde přehledy typů skoků bungee jumpingu, dále pak přehled lokalit, jak v České Republice, tak i v zahraničí a spousta dalších zajímavých informací.

 

Tento portál přináší přehledy kulturních akcí, divadelních představení, oper, operet, koncertů klasické hudby či informace o divadlech apod.

 

KamNaBrusle.cz

Webový projekt  je zaměřený na témata spojená (nejen) s inline bruslením. Stále rozvíjené jsou zde přehledy inline stezek, inline center, či obchodů. V zimním období jsou zde aktualizovány seznamy provozovatelů veřejného bruslení. Naleznete zde také informace o inline akcích.

 

KamNaPalavu.cz

Rádi bychom Vás také upozornili na náš další tematicky zaměřený portál, poskytující přehledně informace z oblasti jihomoravské Pálavy. Naleznete zde tipy na výlety, včetně přehledu rozhleden z dané oblasti, dále pak fotogalerie ze všech zmiňovaných míst a nechybí také přehled aktuálních akcí, probíhajících v okolí Pálavy.

 

 

V rámci portálu jak již název napovídá přinášíme přehled nejzajímavějších Klubových akcí.

 

RodinneAkce.cz

Portál Rodinneakce.cz nabízí přehled rodinných zábavních a kulturních akcí, festivalů a tipů kam vyrazit s dětmi.

 

Vylepna.cz

Na stránkách Výlepna.cz naleznete přehledně plakáty festivalů, koncertů a dalších zábavních akcí. Neradi čtete dlouhé informační články? Vyberte si akci podle plakátu, pokud budete potřebovat k dané akci info, pak stačí na plakát kliknout a dostanete se na popis akce na našich stránkách Zazabavou.cz.

 

Portál ZahranicniAkce.cz poskytuje přehled zahraničních akcí, koncertů, hudebních festivalů a nechybí ani ty nejvychytanější zahraniční párty.

 

Kam za zábavou